MEIE TOOTED

Katseklaasid

Vaakumkatseklaasid veenivere võtmiseks on valmistatud PET materjalist, mida iseloomustavad head omadused katseklaasi sees ette nähtud vaakumi hoidmiseks ja puuduvad ebasoovitavad reaktsioonid kokkupuutel vereproovidega.

Kõik katseklaasid sisaldavad juba vajalikke reagente kindlate uuringuliikide läbiviimiseks, mis on kantud katseklaasi seinale dispersioonpihustusega (välja arvatud katseklaasid, kus see ei ole vajalik) nõutavas kontsentratsioonis – kooskõlas kindlaksmääratud vaakumtasemega. Kõik vaakumkatseklaasid läbivad kiirgusega sterilisatsiooni.

Verevõtusüsteemide kvaliteet võimaldab viia vead eelanalüütilises etapis miinimumini.

Katseklaaside kataloog
MEIE TOOTED

Tarvikud

Süsteem Lind-Vac®sisaldab kõiki ohutuks ja mugavaks verevõtuks vajalikke tarvikuid. Lai valik nõelu, liblikkateetreid, hoidjaid ja teisi tarbeid võimaldab valida optimaalsed kombinatsioonid, arvestades patsientide iseärasusi. Tarvikute tootmine toimub OÜ InterVacTechnology range kontrolli all ja vastab kõigile kvaliteedi- ja sobivusnõuetele.

Tarvikute kataloog
TOOTED

Meie ettevõtte tooted

Pakume kvaliteetseid tooteid, mis lihtsustavad ja kiirendavad arstide ja assistentide tööd, teevad protseduuri patsientide jaoks mugavamaks ning kindlustavad analüüside laitmatu täpsuse.Meie tooted tekitavad positiivseid emotsioone ja suurt usaldust. Tänu ettevõtte sisemistele ja välistele väärtustele on ettevõte üks suurimaid verevõtusüsteemide tootjaid ja tarnijaid Venemaale, Euroopasse, Lõuna-Aasiasse ja Aafrikasse.

Sertifikaadid Materjalid
MEIE EELISED

Pidev kvaliteedikontroll

Pöörame erilist tähelepanu kvaliteedikontrollile kõigis tootmisetappides. Kvaliteedinõuetele vastavuse kontrolli läbib ka kogu tooraine – teeme koostööd ainult kontrollitud tarnijatega. Tootmisliinid on varustatud automaatsete kontrollisüsteemidega selliste tegurite osas nagu komponentide terviklus, keemiliste lisandite täpsus, määratud vaakumtase ja palju muud. Pärast steriliseerimist teostame täiendavalt mikrobioloogilise kontrolli ja teeme kontrolltestid.

Kui teil on tekkinud küsimused meie toode või teenuste kohta, palun võtke meiega ühendust!