ETTEVÕTTEST

Meid saab usaldada

InterVacTechnology tootmisele pandi alus 2011. aastal Eestis Narvas. Tehase ruumid projekteeriti spetsiaalselt verevõtusüsteemide ja plasti tootmiseks meditsiinilistel eesmärkidel.

Toodete tootmine toimub puhasruumides klassiga 100 000 GMP järgi.Tehases töötab viis laboratooriumi materjalide ettevalmistamiseks ning toote tehniliste, keemiliste ja mikrobioloogiliste omaduste kvaliteedi ja tootmistingimuste kontrollimiseks.

Tänu ettevõtte sisemistele ja välistele väärtustele püüame saada verevõtusüsteemide ja meditsiinilise plasti tootmise ja tarnimise liidriks üle maailma.

MEIE MISSIOON

Meie ettevõtte missioon

Toodame ja pakume kvaliteetseid tooteid, mis lihtsustavad ja kiirendavad arstide ja assistentide tööd, teevad protseduuri patsientide jaoks mugavamaks ning kindlustavad analüüside laitmatu täpsuse. Meie tooted tekitavad positiivseid emotsioone ja suurt usaldust.

Püüame oma klientide ja edasimüüjatega üle maailma sisse seada partnerlussuhted, aga ka oma toodete täiustamiseks jälgida viimaseid suundi meditsiinitööstuses ja laboratoorses diagnostikas. Meie partnerid võivad olla kindlad, et pakutavad lahendused on tänapäevased ja kasutamiseks optimaalsed.

PRESENTATSIOON

Klipp meie ettevõttest

OÜ InterVacTechnology tootmine toimub rangelt kõiki meditsiinitoodete tootmisharu standardite nõudeid järgides.

Meie tooted Meie teenused
MEIE EESMÄRGID
MEIE EELISED

Meie klientide vastukajad

EttevõteCorwayteebettevõttega InterVacTechnologykoostööd üle 5 aasta. Vene turul on vaakumkatseklaasid Lind-Vacsaanud häid vastukajasid. Tootmise mugav asukoht võimaldab meil operatiivselt tellida harva ettetulevaid positsioone.

Zhukova Tatjana / Corway

Töötasime InterVacTechnology tootmise alusel välja ja patenteerisime uuendusliku katseklaasi rasedatel varjatud diabeedi diagnoosimiseks. Tänu tehase töötajateteadusarendustele ja uuenduslikule lähenemisele õnnestus saavutada häid tulemusi, mis aitavad kaasa laboratoorse diagnostika kvaliteedi parandamisele.

Fedotov Maksim / patendi kaasautor

Viisime läbi vaakumkatseklaaside Lind-Vac võrdlusuuringu hematoloogia ja biokeemia jaoks võrreldes tuntud Euroopa tootja analoogsete katseklaasidega. Tulemused näitasid analüüsitavate proovide täielikku vastavust.

Lina Horovskaja / meditsiiniteaduste doktor, VF Tervishoiuministeeriumi FREKÕA Loode-Venemaa I.I. Metšnikovi nim Riiklik Meditsiiniülikooli kliinilise laboratoorse diagnostika kateedri professor

Kui teil on tekkinud küsimused meie toode või teenuste kohta, palun võtke meiega ühendust!