InterVacTechnology OÜ tunnistati 2019 aasta parimaks Ida-Virumaa väikeettevõtteks

InterVacTechnology OÜ tunnistati 2019. aasta parimaks Ida-Virumaa väikeettevõtteks

Iga-aastasel konkursil “Ida-Virumaa aasta ettevõtted” võitis InterVacTechnology OÜ parima väikeettevõtte tiitli vere kogumiseks ja säilitamiseks mõeldud ainulaadsete vaakumsüsteemide tootmise eest.

Firma InterVacTechnology OÜ annab olulise panuse rahvusvahelisse tervishoiusüsteemi. Lind-Vac© vaakumkatsutid lihtsustavad ja kiirendavad arstide tööd, tagavad testide maksimaalse täpsuse ja vähendavad ka patsientide valu. Lind-Vac© süsteeme kasutatakse haiglates üle maailma:  Euroopas, Venemaal, SRÜ riikides, Aafrikas ja Ameerikas.

Algselt valis ettevõte kitsa turusegmendi, kuid hiljem, suurendades tootmisvõimsust, jõudis maailmatasemele. Firma osalemine rahvusvahelistel näitustel aitab laiendada partnerite võrku uutes maailma piirkondades. 2019. aastal võttis ettevõte osa kahest erinäitusest, mis olid pühendatud tervishoiuvaldkonna uuendustele. Aprillis esitas InterVacTechnology oma tooteid suurel tervisemessil North Africa Health Expo, mis toimus Kairos. Novembris demonstreeris ettevõte oma innovaatilisi leiutisi rahvusvahelisel meditsiinialasel näitusel MEDICA Düsseldorfis.

„Ühtne meeskond on InterVacTechnology edu oluliseks tingimuseks. Kvaliteet, kiirus, stabiilsus on meie töö peamised põhimõtted”, ütles ettevõtte juht Vitali Bespalov.

InterVacTechnology on vereproovide süsteeme tootnud alates 2011. aastast. Tootmine toimub vastavalt kõigile GMP nõuetele ja vajalikele Euroopa standarditele. Ettevõttel on kvaliteedisertifikaadid ISO 13485:2016 ja 9001:2015. Lind-Vac© vaakumtorud omavad CE-märgist. Tootmise kiirus, mitmetasandiline kvaliteedikontroll ja individuaalne lähenemine klientide soovidele on ettevõtte prioriteedid.